قرص و کپسول - pills and capsules

محصولی برای جستجوی قرص و کپسول یافت نشد

قرص و کپسول گیاهی:

داروهای گیاهی علاوه بر اینکه، از خود گیاه، ساقه، ریشه و برگ به صورت دمنوش و یا خوراکی استفاده می کنند دکتر متخصص می تواند با روش های خاصی آن ها را به شکل قرص و کپسول در بیاورد تا بتوان به صورت منظم تر و راحت تر آن را استفاده کنند.

قرص و کپسول های زیادی در طب سنتی وجود دارند نظیر، اطرفیل مفرح، اطرفیل فولادی، قرص مقوی مردان، کپسول تقویت مغز، قرص مومیای و جین پالن.این قرص و کپسول ها از ترکیبات کاملا گیاهی و طبیعی تشکیل شده اند و در مقابل قرص های شیمیایی عوارض و خطرات بسیار کمتری دارند.این داروها، از ساقه، برگ، عصاره، گیاه خشک و یا از ریشه ی گیاهان تشکیل میشوند و هر کدام مزاج دارویی خاص خود را دارند.پزشک متخصص با ویزیت دقیق بیمار و بررسی شرایط آن، بهترین نوع قرص و کپسول گیاهی را برای فرد بیمار تجویز میکند.

همانطور که گفتیم قرص و کپسول در طب سنتی، از ترکیبات کاملا گیاهی توسط پزشک متخصص تهیه میشود تا بیمار به صورت منظم تری و آسان تری از خواص ترکیبات چند گیاه باهم بهره ببرد و هم طول درمان کوتاه تر شود.

تفاوت قرص‌ و کپسول:

در نوع کپسول، مواد دارویی را درون محفظه ای قابل هضم می ریزند ولی در نوع قرص، مواد دارویی با روش هایی، فشرده و قابل خوردن می شوند.در کپسول ترکیبات با حالت پودری درون محفظه ای که به راحتی در شیره ی معده هضم میشود، ریخته میشوند و در تعداد دقیق متناسب با بیماری در قوطی قرار داده میشوند.پزشک ترکیبات داخل کپسول را به اندازه هایی کاملا بررسی شده و دقیق باهم ترکیب میکند و هر فردی که تخصص ندارد نمیتواند این کار را انجام دهد.در نوع قرص، ترکیبات گیاهی با دستگاه وشیوه خاص، کاملا به صورت فشرده در می آیند و در بسته هایی با تعداد مشخص قرار میگیرند.

قرص گیاهی:

قرص های گیاهی از عصاره ی دانه ها و گل ها، برگ و ساقه و ریشه ی خشک شده ی گیاهان تهیه شده و برای ارتقای سلامت بدون عوارض بهترین گزینه هستند که بدون نگرانی می توان از آن ها برای بهبود و درمان استفاده کرد.

همانطور که گفتیم، پزشک متخصص، با دستگاه خاص و روش های خاص ترکیبات گیاهی را در مقادیر کاملا اندازه گیری شده باهم ترکیب و سپس فشرده میکنند که قرص گیاهی تشکیل میشود.این قرص های گیاهی از عصاره های گیاهان، ریشه، ساقه و برگ خشک شده ی گیاهان تشکیل شده اند و عوارض مواد شیمیایی را ندارند.قرص های گیاهی انواع مختلفی دارند نظیر قرص مومیایی که فواید بینظیری برای سلامت مانند رفع کم خونی و میگرن دارد.

پزشک متخصص بعد از مشاوره و ویزیت، از بهترین انواع قرص های گیاهی متناسب با شرایط بیمار استفاده میکنند تا بیمار طی زمانی مناسب بهبود پیدا کند.

مکمل گیاهی:

انواع زیادی از مکمل های گیاهی وجود دارند که می توان برای بسیاری از بیماری ها و اختلالات استفاده کرد.مکمل های گیاهی به صورت کپسول، قرص، دمنوش،عرقیجات و غیره موجود هستند.برای استفاده از مکمل های گیاهی، حتما نیاز هست تا پزشک شرایط بدنی شما را بداند، مزاج شما را تشخیص دهد، بیماری و اختلال و ریشه ی آن را بیابد و سپس بهترین مکمل گیاهی را برای شما تجویز کند تا به بهترین پاسخ و درمان برسید.مکمل های گیاهی انواعی خاص دارند حتی به صورت پودر و یا قرص گیاهی آن ها را برای شما تجویز میکنند.

برای مشورت با پزشک در رابطه با بیماری خود، دریافت بهترین و با کیفیت ترین مکمل های گیاهی با مجموعه طبیب سرا از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت در تماس باشید.

خرید مکمل گیاهی:

برای خرید بهترین و با کیفیت ترین مکمل های گیاهی، میتوانید به پیج اینستاگرامی و کانال تلگرامی خانم دکتر صمیمی فام مراجعه کنید و از لیست محصولات مطلع شوید.

مکمل های گیاهی در انواع مختلفی نظیر قرص یا کپسول در مجموعه طبیب سرا، با بهترین و ارگانیک ترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میگیرد.لیست این محصولات را در سایت مشاهده کنید و هر کدام را که مطابق با مشکل شماست انتخاب کنید و سفارش دهید حتی میتوانید از پزشک متخصص ما برای مشورت و ویزیت وقت بگیرید و به صورت حضوری هم برای ویزیت و هم برای تهیه محصولات به کلینیک اهورا تشریف بیاورید.کلینیک اهورا و مجموعه طبیب سرا آماده ی انواع خدمات درمانی برای شما مشتریان عزیز است.

خرید اینترنتی مکمل های گیاهی:

برای مطلع شدن از لیست محصولات گیاهی خانم دکتر صمیمی فام به پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی ایشان مراجعه کنید.

لیست محصولات گیاهی، قرص ها و کپسول ها اکنون در سایت طبیب سرا موجود است.برای اطلاع از قیمت ها، خواص داروها و توضیحات به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و در صورتی که میخواهید محصول را سفارش دهید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

بهترین قرص و کپسول گیاهی:

جهت مشاوره و اطلاع از لیست محصولات و مکمل های گیاهی، به پیج اینستاگرام خانم دکتر صمیمی فام مراجعه کنید.کلینیک خانم دکتر صمیمی فام واقع در منطقه ی پونک تهران یکی از معتبرترین مراکز فعال در این زمینه است که در حوزه های مختلف طب سنتی و در فروش محصولات با کیفیت، خدمات آنلاین و حضوری بسیاری ارائه میدهد.

پیج اینستاگرام خانم دکتر صمیمی فام: @tabib.bashi

با کیفیت ترین و بهترین محصولات گیاهی را از سایت طبیب سرا تهیه کنید.برای تهیه محصولات به بخش توضیحات مراجعه کنید و پس از مطالعه خواص دارویی با شماره مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.