شربت ها - syrups

محصولی برای جستجوی شربت ها یافت نشد

شربت های گیاهی:

شربت های گیاهی از ترکیب یک تا چند نوع مختلف، از گیاهانی با خاصیت دارویی ساخته می شوند.شربت ها، در واقع داروهایی مایع هستند که از عصاره ی گیاهی گرفته می شوند و در قوطی و بطری های مخصوص به خود، قرار می گیرند.هر شربت برای انواعی از بیماری ها مانند بیماری های گوارشی، بیماری های قلبی و عروقی و کبدی و غیره مورد بهره قرار می گیرند.

شربت های گیاهی، انواع بسیار زیادی در طب سنتی دارند.مثلا شربت سوداک و یا معجون گل انگبین از جمله شربت های گیاهی با خاصیت درمانی بیشماری هستند.شربت سوداک را برای پاکسازی عمقی بدن از بلغم و سودا استفاده میکنند و شربت گل انگبین را برای کمک به مشکلات گوارشی استفاده میکنند.شربت های زیادی از این دست در طب سنتی وجود دارند که هر کدام برای مشکل یا مشکلات خاصی مورد بهره وری قرار میگیرند.شربت ها را از عصاره های گیاهی و از ترکیب آن ها باهم تهیه میکنند.

خواص درمانی شربت های گیاهی:

تنوع شربت های گیاهی بسیار زیاد است و برای بازه ی گسترده ای از بیماری ها استفاده میشوند.بنا به تشخیص بیماری پزشک میتواند از یک یا چند نوع شربت را به بیمار توصیه کند.

پزشک متخصص بعد از ویزیت کامل بیمار و بررسی شرایط آن، بهترین شربت گیاهی و یا مکمل های گیاهی را برای بیمار تجویز میکند.شربت ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای دسته ای از مشکلات موثر هستند.برای تهیه شربت های گیاهی به لیست محصولات ما در سایت مراجعه کنید و پس خواندن و بررسی خواص و توضیحات دارو میتوانید به راحتی آن ها را سفارش دهید.برای سفارش محصول، به شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.همچنین برای اطلاع از سایر خدمات مجموعه  و مطالب مربوط به طب سنتی میتوانید به پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی خانم دکتر صمیمی فام مراجعه فرمایید.

فروش شربت های گیاهی:

از بهترین شربت های گیاهی، شربت های ترکیبی خانم دکتر صمیمی فام هستند که خانم دکتر صمیمی فام بعد از ویزیت و تشخیص، بهترین شربت و دارو را برای پیشگیری و درمان به بیمار توصیه و تجویز میکنند.

خانم دکتر صمیمی فام، برای معالجه ریشه ای بیماری ها بعد از اینکه از طریق بهترین روش های تشخیصی به ویزیت و مشاوره با شما میپردازند، بهترین داروی گیاهی و روش های درمانی را برای مداوای ریشه ای اختلال به شما توصیه میکنند.کلینیک اهورا واقع در منطقه پونک تهران، زیر نظر مستقیم خانم دکتر صمیمی فام، بهترین و با کیفیت ترین محصولات گیاهی را به شما ارائه میکنند.

مجموعه طبیب سرا، بهترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی، بهداشتی و زیبایی را برای شما مردم عزیز فراهم نموده و آماده ی ارائه ی بهترین خدمات در زمینه طب سنتی به شما مردم عزیز میباشد.

برای اطلاع از خدمات و اطلاعات مربوط به طب سنتی به پیج اینستاگرام خانم دکتر صمیمی فام مراجعه کنید.

@tabib.bashi

آموزش انواع شربت های گیاهی:

شربت های گیاهی خانگی هم وجود دارند که میتوان به سادگی آن ها را تهیه و استفاده کرد.شربت بیدمشک و نعناع از این قبیل هستند.

آموزش تهیه شربت های خانگی هم وجود دارد که شما میتوانید با مراجعه به دستورالعمل این شربت ها، آن ها را به راحتی در خانه تهیه و مصرف کنید.تهیه اینجور شربت ها در خانه هم وجه درمانی دارد و هم برای پذیرایی مناسب است.این شربت ها اکثرا با عرق یا گیاه خشک قابل تهیه هستند.میتوانید عرق گیاه را تهیه و از آن با روش های خاصی که بعدا به توضیح خواهیم پرداخت، شربت گیاهی تهیه کنید.

البته شربت هایی مانند شربت سوداک به طور تخصصی توسط پزشک تهیه میشوند و در خانه قابل درست کردن نیستند.این شربت های گیاهی با مقادیر خاص و مناسبی درست میشوند و ترکیبات خاصی دارند.ولی شربت هایی که در خانه تهیه میشند روش آسان و معمولا با یک نوع گیاه هستند.

شربت های طب سنتی:

داروهای شیمیایی بر اساس فرمول های شیمیایی ترکیب و تهیه میشوند و دارای عوارض زیاد و خطراتی هستند.ولی داروهای گیاهی و طب سنتی، با تهیه از مواد طبیعی و گیاهان، برای درمان بهترین گزینه محسوب میشوند و دارای کمترین عوارض برای بدن هستند.

شربت های طب سنتی همانطور که گفتیم دو نوع کلی دارد یک نوع آن توسط خود فرد در خانه به راحتی هم قابل تهیه و استفاده است و یک نوع آن را پزشک متخصص با فرمول خاصی تهیه میکند که معمولا ترکیبات آن نیز بیشتر و زیادتر است یعنی انواع بیشتری از گیاهان در تهیه آن مورد استفاده قرار گرفتند.

شربت های طبیعی:

شربت های طب سنتی از بهترین و مناسب ترین روش ها در درمان بدن هستند که به صورت موثری منجر به درمان بنیادی و ریشه ای بیماری ها میشوند .

شربت های گیاهی، شربت های بسیار طبیعی و از ترکیبات خالص گیاهی هستند و به همین خاطر هم عوارض بسیار کمی برای بدن دارند، فقط نکته ای که در مصرف آن ها باید رعایت کرد این است که مزاج آن و خواص آن متناسب با مزاج و شرایط فرد مصرف کننده باشد و بدن فرد حساسیت به گیاه نداشته باشد.

شربت گیاهی سرماخوردگی:

یکی از پرکاربردترین شربت های گیاهی، شربت های مربوط به سرماخوردگی هستند که در مواقع بیماری، به بهبودی مناسب و پاکسازی میکروب از بدن کمک بسیار زیادی میکنند.برای سرماخوردگی هم دمنوش و هم شربت های گیاهی بسیاری در طب سنتی وجود دارد.گیاهان زیادی هم ریه را پاکسازی میکنند و هم خواص ضد ویروسی دارند همچنین التهاب و چرک را برطرف میکنند.برای شناخت خواص گیاهان مقالات مربوط به خواص آن ها در سایت موجود است.

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.