چهره شناسی - face recognition

محصولی برای جستجوی چهره شناسی یافت نشد

چهره شناسی در طب سنتی :

شرایط داخلی بدن را میتوان با نگاه کردن به صورت بررسی کرد و هزاران بیماری را با خواندن صورت و چهره می توان به راحتی و با مقداری آموزش تشخیص داد و به بهبود آن ها پرداخت.یکی از زیر دسته های علم طب سنتی برای تشخیص، همین علم چهره شناسی است که متخصص از روی حالت چهره و تغییرات آن، به بسیاری از کمبود ها و بیماری ها و مزاج ها پی می برد.در این علم هم قسمت های داخلی بدن در نقاطی از صورت منعکس می شوند که با بررسی آن ها به وضعیت آن ارگان ها پی می بریم.

اگر یکی دیگر از راه های تشخیص بیماری ها را بخواهیم بگوییم حتما به چهره شناسی در طب سنتی اشاره میکنیم.بیماری ها بهتره که زود تشخیص داده بشوند، در صورتی که زود تشخیص داده شوند زود هم درمان میشوند و اثرات عوارض آن ها بر بدن خیلی کمتر میشود.در کنار ربان شناسی که یکی از موارد تشخیص سریع بسیاری از بیماری هاست، چهره شناسی هم از جمله عوامل سریع تشخیص اختلال و بیماری است.از روی چهره و بررسی تغییراتت خاصی دکتر متخصص متوجه بسیاری از اختلالات در بدن میشود.

مزاج شناسی از طریق چهره :

یکی از راه های شناخت مزاج پایه و مزاج حاصل از بیماری، دست یابی به مزاج از طریق چهره است که از روی رنگ پوست، حالات مو، چشم ها، ترک، جوش و … به تشخیص مزاج و تغییرات آن می پردازند.

همانطور که قبلا توضیح دادیم یکی از پایه ای ترین و گسترده ترین علمی که در طب سنتی وجود دارد، علم مزاج شناسی است.علم مزاج شناسی، میگوید که هر فرد و هرچیزی در طبیعت مزاج و طبع خاص خودشون را دارند که از طریق مزاج بر هم اثر میگذارند.هر فردی با مزاج خاصی متولد میشود که به آن مزاج پایه ای میگویند که اگر این مزاج تغییر کند، فرد در خود مریضی یا اختلال حس میکند.حالا یکی ازروش هایی  که ما میتوانیم مزاج افراد را تشخیص دهیم از روی چهره است که به آن چهره شناسی میگویند.

تشخیص مزاج از روی چهره:

متخصص طب سنتی می تواند به راحتی از روی چهره به مزاج افراد پی ببرد که یکی از روش های آسان و سریع شناخت مزاج و تشخیص بیماری ها است.در چهره  تغییراتی مانند جوش صورت، تغغیر رنگ پوست، ترک های پوستی، تغییر حالت مو، ریزش مو، موهای ضخیم، رنگ چشم و اینگونه موارد وجود دارد که دکتر متخصص با بررسی حرفه ای و نکته به نکته ی آن ها به مزاج پایه ای و مزاج حاصل از بیماری فرد پی میبرد و بهترین و مناسب ترین روش درمانی را برای فرد در نظر میگیرد.

آموزش مزاج شناسی از روی چهره :

خانم دکتر صمیمی فام، دکترای طب سنتی، به تدریس جامع طب سنتی و زیر شاخه های آن مانند مزاج شناسی از طریق چهره، عنبیه شناسی، زبان شناسی و غیره هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری در تهران مشغول هستند که برای اطلاع از دوره های خانم دکتر صمیمی فام میتوانید در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی ایشان عضو شوید.

در آموزش مزاج شناسی از روی چهره به آموزش دقیق مزاج ها و آموزش دقیق تغییرات اجزای صورت میپردازند و با هم بررسی میکنند تا ببینند چه تغییری از کودکی تا حال که مربوط به مزاج بوده در چهره اتفاق افتاده است.بدین ترتیب به مزاج پایه ای شخص و مزاج حاصل از بیماری پی میبرند و بعد به درمان ریشه ای آن میپردازند.

آموزش چهره شناسی برای تشخیص مزاج، یکی از سریعترین راه های تشخیص مزاج افراد است برای اطلاع از این آموزش ودستیابی به زمانبندی کلاس های آموزشی خانم دکتر صمیمی فام به پیج اینستاگرامی ایشان مراجعه فرمایید.

@tabib.bashi

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.