عنبیه شناسی - iridology

محصولی برای جستجوی عنبیه شناسی یافت نشد

عنبیه شناسی یا ایریدولوژی چیست؟

عنبیه شناسی، علم تشخیص بیماری ها از راه عنبیه چشم می باشد. به گفته متخصصان عنبیه شناسی، عنبیه انسان یک آیینه تمام و کمال از اندام ها و ارگان های بدن است. همچنین مردک و صلبیه چشم نیز از زیر شاخه های علم عنبیه شناسی هستند و  در تشخیص بیماری ها از راه چشم مورد بررسی قرار میگیرند.

انواع تغییرات در قسمت های مختلف عنبیه اعم از، کدر شدن قسمتی از آن، ایجاد لک، ایجاد هاله در اطراف عنبیه، تغییر اندازه مردمک، پیدایش رگ های خونی در صلبیه می توانند نشانه های بروز یک بیماری در بدن باشد.

در عنبیه شناسی، از طریق نگاه و بررسی دقیق بخش رنگی چشم و قرار دادن آن بر روی چارت مشخصی با علم و دانش تخصصی خودش به انواع بیماری ها و اختلالات در بدن پی میبرند.در واقع اندام ها و بافت های بدن در نقاطی از عنبیه چشم منطبق شده است و هر تغییری در این نقاط انطباق نشان دهنده ی اشکال و اختلال در آن عضو بدن است.پس با علم عنبیه شناسی میتوانید به راحتی با تشخیصی مطمئن و سریع به مشکلاتی از بدن دست پیدا کنید.

چشم شما آیینه بدن شماست! عنبیه هر فرد مثل اثر انگشت اختصاصیست.

آموزش عنبیه شناسی| آموزش ایریدولوژی

دوره آموزشی عنبیه شناسی شامل:  فیلم های آموزشی ، جزوه و  پرسش و پاسخ درکانال تلگرامی عنبیه شناسی همراه است، با تدریس دکتر صمیمی فام متخصص عنبیه شناسی برگزار میشود.

جزوه آموزشی، برگرفته از برترین کتاب های عنبیه شناسی در دنیا می باشد، همچنین در طول دوره نمونه های عملی عنبیه توسط خود دانشجویان تحلیل خواهد شد.

پس از شرکت در این دوره، دانشجویان می توانند تا دو دوره متوالی را نیز به صورت رایگان شرکت کنند.

آموزش عنبیه شناسی در کلینیک خانم دکتر صمیمی فام، از مبتدی تا پیشرفته، به صورت کاملا تخصصی و پله پله به دانشجویان آموخته خواهد شد و با ارائه نمونه و حل مسئله برای دانشجویان به طور کامل تفسیر و توضیح داده خواهد شد تا بعد از آن دانشجویان بتوانند به طور مستقل و حرفه ای به تشخیص مشغول شوند.

پزشک عنبیه شناسی

پزشک عنبیه شناسی،با شناخت دقیق عنبیه، صلبیه و مردمک، دانش تخصصی این حوزه و همچنین ابزارهای لازم،  مثل دستگاه ایریدیولوژی و نرم افزار ایریدیولوژی اقدام به تشخیص و تجویز خواهد کرد.

دکتر صمیمی فام، دکترای طب سنتی از مالزی، پزشکی مجرب و با تجربه، که با استفاده از دانش عنبیه شناسی به تشخیص حرفه ای بیماری ها و اختلالات میپردازد و همچنین استادی حاذق در این تخصص هستند که با برگزاری دوره های آموزشی عنبیه شناسی به آموزش این مبحث به دانشجویان محترم میپردازند.

در عنبیه شناسی دستگاهی مثل دستگاه ایریدولوژی موجود است که با استفاده از آن به راحتی میتوان کار عنبیه شناسی را انجام داد ولی خانم دکتر صمیمی فام، روش های آسان و جایگزینی را هم آموزش میدهند تا با کمترین امکانات و به راحترین شکل دانشجویان بتوانند کار تشخیص را انجام دهند.

برای تشخیص اختلالات از طریق عنبیه شناسی و همچنین برای اطلاع از دوره ها و کارگاه های آموزشی به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

دکترعنبیه شناسی در تهران

دکتر وحیده صمیمی فام، دکترای طب سنتی از دانشگاه مالزی (INTI)، در کلینیک طب سنتی اهورا، واقع در غرب تهران، جهت ویزیت و مشاوره در حوزه طب سنتی فعالیت دارد.

ویزیت تخصصی عنبیه شناسی توسط دستگاه آیروسوکوپ انجام خواهد شد.

جهت ارتباط  و رزرو وقت با شماره های تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

اگر میخواهید به راحتی و سریع ترین حالت ممکن بیماری یا اختلالات بدن خود را تشخیص دهید، با علم عنبیه شناسی این کار ممکن است.همانطور که گفتیم دکتر صمیمی فام با به کار گیری حرفه ای روش عنبیه شناسی با استفاده از دستگاه تخصصی آن شما را ویزیت میکند و بعد از بررسی دقیق چشم، اطلاعات کاملی را در خصوص سلامتی و بیماری بدن در اختیار شما قرار میدهد.

کانال آموزش عنبیه شناسی:

کانال تلگرامی @tabibsara از برترین کانال های آموزشی در زمینه ی آموزش عنبیه شناسی به شمار می آید که دوره ها و آموزش های لازم اطلاع رسانی می شود.

آموزش مجازی عنبیه شناسی:برای آموزش غیرحضوری و  زمانبندی برگزاری کلاس های آنلاین میتوانید به آدرس تلگرامی و یا ایستاگرامی خانم دکتر صمیمی فام مراجعه کنید و از آن ها مطلع شوید.

@tabib.bashi             پیج اینستاگرام

@tabibsara                 کانال تلگرام

در طول دوره عنبیه شناسی نمونه های عملی توسط خود دانشجویان انجام و تفسیر خواهد شد.در این دوره های آموزشی جزوء ای کامل و متشکل از برترین کتاب های عنبیه شناسی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت و همچنین آموزش توسط خانم دکتر صمیمی فام صورت میگیرد و این دوره ها شامل فیلم های آموزشی، جزوء آموزشی و حل مثال و تمثیل خواهد بود.برای اطلاع از برگزاری کلاس ها به پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرامی ایشان مراجعه نمایید.

همچنین مطب ایشان واقع در منطقه پونک تهران میباشد و دانشجویان بعد از شرکت در دوره تا دوره ی متوالی بعد را میتوانند به صورت رایگان شرکت نمایند و چنانچه گفته شد این دوره ها به صورت آنلاین و غیر حضوری هم قابل اجرا میباشد.

 

 

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.