سوجوک - Sojouk therapy

محصولی برای جستجوی سوجوک یافت نشد

سوجوک در طب سنتی:

تمام ارگان ها و اعضای بدن در نقاط خاصی از کف دست، پا و گوش منعکس میشوند و از طریق جریان های انرژی با این نقاط خاص در ارتباط هستند.علم سوجوک به درمان اعضای بدن از طریق همین نقاط خاص می پردازد، روشی سریع و آسان که به باز شدن کانال های انرژی مربوطه و برگشت به حالت طبیعی ارگان ها کمک می کند.

گاهی در ارگان ها کانال های انرژی بسته و مسدود میشه و این موضوع باعث به وجود آمدن اختلال در ارگان میشه که در هر ارگان علائم به صورت متفاوتی بروز میکند.مثلا ممکن است فرد در کبد خود احساس گرفتگی کند و در معده ی خود احساس سوزش داشته باشد که در این صورت باید نقاط انطباقی مخصوص آن ها را در کف دست یا پا فشار دهد یا ماساژ دهد.

علم سوجوک کانال های انرژی مسدود شده را باز میکند و باعث جریان انرژی در آن ها میشود.علم سوجوک از جمله بهترین علومی است که درمان با آن بدون عوارض و کم خطر محسوب میشود.این علم به صورت ساده و آسانی قابل انجام است و نیاز به وسایل زیادی ندارد.با استفاده از کمترین امکانات میتوانیم از طریق این علم به مداوای بسیاری از بیماری ها و اختلالات بپردازیم.

طب سوجوک درمانی:

طبی که از طریق روش های خاص خود، به درمان بیماری ها از طریق کف دست، پا یا گوش میپردازد.

این طب، به صورت بسیار آسانی قابل دسترس برای همه است، روش هایی بسیار آسان دارد، عوارض ندارد و وسایل زیادی هم نمیخواهد.تنها نکته ای که در مورد آن وجود دارد این است که حتما باید نقاط خاص مرتبط با بیماری را ماساژ دهیم تا به نتیجه ی مناسب برسیم.

درمان بیماری از طریق سوجوک:

علمی که از طریق ماساژ، کش، دانه های گیاهی و مغناطیس با در نظر گرفتن نقاط خاص در کف دست و پا و گوش به درمان بیماری ها میپردازد.

در علم سوجوک، یکی از روش های درمانی، استفاده از کش های رنگی است، در نوع دیگری از دانه های گیاهی بهره میبرند، در شیوه ای دیگر از مغناطیس در نقاط انطباقی استفاده میکنند و در یکی از شیوه های آن فقط از ماساژ و فشار بهره میبرند.

همانطور که میبینید روش های درمانی در سوجوک با وسایلی بسیار ساده در دسترس و قابل انجام هستند.

سوجوک ایران :

در ایران استادان بسیار حاذقی برای این علم وجود دارند و از طریق این علم به درمان و پیشگیری میپردازند.

آموزش سوجوک :

دکتر صمیمی فام، دارنده ی مدرک دکترا از مالزی، یکی از بهترین اساتید و متخصصانی هستند که در ایران، مشغول به آموزش و ارائه ی خدمات در این زمینه هستند برای اطلاع از دوره های خانم دکتر صمیمی فام به پیج اینستاگرامی ایشان مراجعه فرمایید.

سوجوک از علوم درمانی است و برای مداوا و معالجه بیماری ها و اختلالات استفاده میشود.این علم از طریق فشار دادن یا ماساژ دادن نقاط خاصی از دست، پا یا گوش دردها را تسکین میدهد و بیماری ها را رفع میکند.برای اینکه این نقاط انطباقی را به خوبی یاد بگیرید و استفاده کنید باید زیر نظر اساتید مجرب آموزش ببینید زیرا اشتباه در تشخیص این نقاط باعث میشود درمان صورت نگیرد و هیچ اثری را مشاهده نکنید، همچنین شیوه های خاصی نظیر کش درمانی و مغناطیس درمانی در این علم وجو دارد که آن ها هم باید به خوبی آموزش داده شوند.خانم دکتر صمیمی فام با تدریس گام به گام این علم، به شما دانشجویان گرامی کمک میکند تا از این طب به خوبی استفاده کنید و بهره ببرید.

کش درمانی:

یکی از روش های درمانی در علم سوجوک، استفاده از کش است، کش های رنگی و نازکی وجود دارند که در محل ها و نقاط خاصی از پا و دست بسته به نوع بیماری قرار داده میشوند و از این طریق به درمان میپردازند.

در کش درمانی، نقاط انطباقی خاص با بیماری یا اختلال را در نظر میگیرند، سپس کش های رنگی متناسب با بیماری در نظر گرفته میشود، بعد از آن به بیمار آموزش داده میشود که برای چند ساعت و در کدام نقاط این کش ها را استفاده کند.

تعداد جلسات برای این نوع درمان بستگی به شرایط بیماری دارد.

دانه درمانی:

یکی از روش های درمان در سوجوک استفاده از دانه های گیاهی است که با آن ها به تعدیل انرژی میپردازند.

در این روش، به این دلیل از دانه های گیاهی استفاده میشود که درون هر دانه گیاهی انرژی های حیات بخشی وجود دارد، از انرژی نهفته در درون این دانه ها برای برخی نقاط انطباقی بدن استفاده میکنند تا در آن نقاط انرژی تعدیل شود و بدین ترتیب بیماری درمان و مداوا شود.

مغناطیس درمانی:

یکی دیگر از روش ها در سوجوک بهره بردن از مغناطیس برای درمان است.

در این روش، یک یا دو عدد از مغناطیس را در اطراف نقاط انطباقی میبندند یا نگه میدارند، انرژی درون آن باعث میشود تا انرژی درون نقاط انطباقی تعدیل شود و به حالت عادی برگردد.برای استفاده از این روش ها، پزشک با بررسی شرایط تشخیص میدهد که کدام شیوه مناسب برای بیمار است.هر کدام از یک تا چندین جلسه ممکن است به طول بی انجامد.

کلینیک سوجوک تراپی:

کلینیک خانم دکتر صمیمی فام، یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه ی طب سنتی و علم سوجوک هستند که بعد از ویزیت و تشخیص مزاج و بیماری ها بهترین روش درمان در سوجوک برای بیمار به آن ها توصیه میشود و آموزش داده میشود.

طب سوجوک یا سوجوک تراپی برای همه قابل استفاده است ولی برای برخی بیماران حتما توصیه و تجویز میشود تا بیمار سریعتر بتواند به نتیجه مناسب برسد.این طب بعد از اینکه شخص به طور کامل توسط پزشک معاینه و مشاوره شد، برای بیمار توصیه میشود و ممکن است هرکدام از روش های کش درمانی، مغناطیس درمانی و یا دانه درمانی با صلاح دید پزشک طب سنتی برای فرد تجویز شود.

سوجوک یکی از طب هایی است که در آن عوارض وجود ندارد یا به ندرت مشاهده شده است برای همین میتواند بهترین علمی باشد که به راحتی میتوان آن را آموزش دید و در موقعیت های مختلف از آن استفاده کرد.

پیج سوجوک :

پیج اینستاگرامی خانم دکتر صمیمی فام، پیجی در زمینه ی طب سنتی هست که در آن انواع روش درمان مانند سوجوک به خوبی توضیح داده شده است و دوره های آنلاین و حضوری ایشان هم در آن اطلاع رسانی میشود.

@tabib.bashi

در پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرامی خانم دکتر صمیمی فام برای کسانی که خواستار یادگیری دوره های طب سنتی هستند و برای علاقه مندان طب سنتی، اطلاعات از کارگاه ها و دوره های آموزشی گذاشته میشود و مطالبی آموزشی و مفید در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد.برای اطلاع از دوره ها و استفاده از مطالب آموزش وارد پیج و کانال شوید.

برای مشاهده انواع محصولات ارگانیک و گیاهی کلینیک اهورا، قسمت گیاهان دارویی در سایت را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.