زالو درمانی - leech therapy

محصولی برای جستجوی زالو درمانی یافت نشد

زالو درمانی در طب سنتی:

زالو درمانی روشی برای مداواست که از زمان های دور توسط مصریان مورد بهره جویی قرار می گرفته است و به معالجه کردن از طریق آن میپرداختند. در این روش زالو را در محل های خاصی از بدن قرار میدهند و از آنزیم های موجود در بزاق زالو برای درمان استفاده میکنند. زالو، دندان هایی کوچک در سه فک دارا میباشد که با استفاده از آن ها پوست انسان را سوراخ میکند و بزاقی همراه با آنزیم و مواد ضد انعقاد ترشح کرده و خون را میمکد. متخصص بسته به نوع بیماری زالو را در زمان معینی و در ناحیه خاصی قرار میدهد و به معالجه میپردازد.

زالو درمانی روشی بسیار مطمئن و مناسب برای درمان خیلی از بیماری ها میباشد.برای استفاده از این روش با پزشک متخصص مشورت کنید، تا پزشک با بررسی شرایط بدن و تشخیص مزاج شما بهترین نقاط را برای زالودرمانی شما توصیه و تجویز کند.

زالوهایی که برای درمان مورد استفاده قرار میگیرند کاملا استریل و با اصول بهداشتی رشد کرده اند و هر زالویی برای این درمان مورد استفاده نمیباشد.

خواص زالو درمانی:

زالو درمانی در واقع باعث بیشتر و بهتر شدن جریان خون میشود و به این ترتیب باعث تغذیه و انرژی رسانی و بازسازی بافت و ارگان ها میشود.زالو درمانی برای مواردی همچون دیابت، بیماری قلبی، پوست ومو، آرتروز، سرطان ریه و فشار خون بالا مفید است.

برای استفاده از خواص زالو درمانی به پزشک متخصص مراجعه کنید تا به طور کامل ویزیت شوید، سپس پزشک بعد از تشخیص تخصصی بیماری یا اختلال بهترین نوع روش درمانی را به شما توصیه میکند و اگر زالو درمانی احتیاج باشد به بهترین نحو در نقاط درست برای درمان، آن را برای شما انجام میدهد.

از جمله بهترین فواید زالو درمانی برای پوست و مو میباشد که حتی باعث کاهش ریزش مو، افرایش رشد مو، تقویت پوست و پاکسازی پوست از جوش آکنه میشود.در کنار استفاده از هر زوش درمانی برای تقویت پوست و مو مانند استفاده از کرم ها و یا داروهای تقویت کننده میتوانید از زالو درمانی استفاده کنید و تاثیر سریع آن را بر روی پوست و موی خود ببینید.

عوارض زالو درمانی:

گاهی برخی افراد به بزاق زالو حساسیت نشان میدهند همچنین برای افراد با سیستم ایمنی ضعیف پیشنهاد نمیشود و زخم ناشی از زالو باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد تا فرد بی جهت خون از دست ندهد.

در صورتی که به برخی مواد حساسیت دارید حتما قبل شروع درمان به پزشک خود اطلاع دهید.

در صورتی که قرص خاصی مصرف میکنید حتما با پزشک خود در میون بگذارید.

در صورت بیماری خاصی از قبیل دیر لخته شدن خون یا غلظت خون آن را با پزشک در میون بگذارید.

مضرات زالو درمانی:

زالو درمانی باید به صورت استریل و با رعایت نکات بهداشتی زیر نظر متخصص انجام شود تا باعث عوارض احتمالی نشود.همچنین زالوها باید از مراکز معتبر تهیه شوند تا باعث انتقال بیماری نشوند.

در صورتی که زالو در جایگاه های خاصی پرورش یابد که اصول رشد آن رعایت شده و همچنین محیط کاملا استریل و پاک از میکروب ها باشد، هیچ مشکلی را برای درمان پیش نمی آورد.

زالو درمانی و دفع سودا:

زالو خون کثیف و سودا را می مکد و از بدن خارج میکند.وقتی زالو خون کثیف به خصوص خلط سودا را از بدن بیرون میکشد خون تمیز به سرعت جایگزین آن میشود.

زالو در واقع اخلاط کثیف و مواد زائد را از خون میمکد و با این کار باعث میشود تا اولا مواد کثیف که در خون رسوب کرده و مانده بودند دفع شوند، دوما خون تمییز به سرعت ساخته و جایگزین میشود و سوما انرژی در آن محل به خوبی به راه می افتد.بدین ترتیب با دفع اخلاط، پاکسازی خون و چرخش انرژی، بافت و ارگان تغذیه رسانی و سم زدایی میشود، در نتیجه به سلامتی و چرخه طبیعی خود باز میگردد.

کلینیک زالو درمانی تهران:

یکی از بهترین کلینیک های طب سنتی که در زمینه ی زالو درمانی فعال و آماده ی خدمت رسانی است کلینیک خانم دکتر صمیمی فام واقع در منطقه ی پونک است.جهت ویزیت و مشاوره با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای درمان با روش زالودرمانی، در ابتدا با پزشک متخصص و مجرب مشاوره کنید، شرایط بدنی و وضعیت بیماری یا اختلال را توضیح دهید، بعد از این موارد پزشک با تشخیص مزاج پایه و مزاج حاصل از بیماری، همچنین با روش تشخیصی عنبیه شناسی بهترین درمان ها را برای بدن شما پیشنهاد میکند.

در صورتی که زوش درمانی پزشک زالو درمانی بود میتوانید از خدمات فوق العاده ی کلینیک اهورا در این زمینه بهره ببرید.

بهترین مرکز زالو درمانی:

مطب خانم دکتر صمیمی فام از جمله بهترین کلینیک جهت زالو درمانی در ایران است که با رعایت اصولی نکات بهداشتی به مشاوره و درمان در این زمینه میپردازد‌.برای مشاوره میتوانید با تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید.

رعایت اصول بهداشتی در این زمینه بسیار مهم و پر اهمیت میباشد، که در کلینیک اهورا به طور کامل و سختگیرانه ای اجرا میشود، همچنین زالوهایی که برای درمان استفاده میشوند، از بهترین و معتبر ترین مراکز تهیه میشوند.

برای دریافت اطلاعات در زمینه خدمات زالو درمانی در کلینیک اهورا با شماره تماس های مندرج در سایت طبیب سرا تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

@tabib.bashi

 

ادامه مطلب بستن

مشترک شدن در خبرنامه

برای اطلاع از تازه های دنیای داروهای گیاهی در خبرنامه سایت مشترک شوید.